2500₺ ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz
3000₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde Sepette %10 İNDİRİM

Karamelli Trüfler

3,600 

 ₺

Altın folyoya sarılı el yapımı trüflerimiz, içlerinde eşsiz karamelli dolgusuyla unutulmaz bir lezzet deneyimi sunuyor. Her bir trüf çikolatamız, kaliteli Belçika çikolatasının kalitesini yansıtırken, altın folyo kaplamasıyla da zarafeti ön plana çıkarıyor. Cam sunumluk içinde sunulan bu tatlılarımız, özel günlerinizdeki şıklığı ve zerafeti tamamlamak için mükemmel bir seçimdir. Siz de sevdiklerinize bu benzersiz lezzetleri tattırmak ve unutulmaz anlar yaşatmak için Karamelli Trüfler ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Cam sunumluktaki ürünlerimiz kırılabilir ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple, kargo veya kuryeyle teslimat yapılamamakta, yalnızca mağazamızdan teslimat yapılabilmektedir. Sipariş verirken bu detayı göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

İleri Tarihli Sipariş oluşturmak isterseniz, “Ödeme” aşamasındaki “Sipariş Notu” kısmında ürünü teslim alacağınız tarihi belirtebilirsiniz.

Net Ağırlık | 940 gr. / 75 Adet

Hazırlanma Süresi |3 gün

Saklama Koşulları | Nemsiz, kokusuz, serin ve güneş ışığından uzak bir yerde muhafaza ediniz. (16-20°C)

Raf Ömrü | 14 gün

Kakao İçeriği | Bitter Çikolata: Min. %54,5 kakao kuru maddesi,  Min. %36,6 kakao yağı / Sütlü Çikolata: Min. %33,6 Kuru kakao kitlesi, Min. %36,8 Kakao Yağı.